0Doručení a platba

Způsoby a ceny doručení

 Objednávka
do 1000,  Kč1000 - 2000nad 2000,  Kč
Osobní odběr
Osobní odběr v naší prodejně1  Zdarma  Zdarma  Zdarma
Doprava
Přepravní služba (GLS)3 119,- 119,- Zdarma

1 Osobní odběr v naší prodejně.Balíčky si můžete vyzvednout tentýž pracovní den během otevírací doby. Adresa naší prodejny v Praze:

ASTROOBCHOD
Nad Šárkou 2069/25
16000 Praha 6 Dejvice

Po - Pá 10.00 - 16.00

2 Osobní odběr na výdejních místech Z-Point. Otevírací doba závisí na zvoleném výdejním místě (více na Seznamu odběrných míst). Budete kontaktováni Zásilkovnou. Zásilky budou připraveny k odběru následující pracovní den po podání. Pozor: na některých výdejních místech je možné platit pouze v hotovosti. Platba platebními kartami NENÍ akceptována.

3 Přepravní služba (GLS). Doručení na Vámi zvolenou adresu následující pracovní den po odeslání zásilky mezi 8:00 – 18:00 hod. Po předání zásilky kurýrovi, Vám emailem zašleme kód pro sledování.

Poznámka:

Ve všech případech, prosím respektujte dostupnost vybraného zboží. Jsme schopni předat zboží dopravci nebo našim smluvním partnerům Zásilkovně pouze v uvedených termínech dostupnosti zboží.

Způsoby platby

 icon_moneyicon_visaicon_bank
Osobní odběr v naší prodejně Ano   Ano
Přepravní služba GLS  Ano    Ano

Poznámky:

** Platba předem převodem na bankovní účet s příslušným variabilním symbolem pro identifikaci platby.

Při platbě "Převod na účet" zboží bude vyexpedováno další pracovní den od připsání částky na náš účet 2601105640/2010 vedený u Fio banka, a.s..

V případě platby převodem Vám bude zaslána na email PROFORMA-FAKTURA, kde jsou uvedeny všechny důležité informace pro provedení platby.

Po připsání částky na účet bude vystaven daňový doklad, který potvrdí, že zboží je již uhrazené.